450x259 1

lekcjezklimatem

18 marca 2021 roku odbyło się w naszej szkole webinarium z okazji 60-lecia Zespołu Szkół Nr 15 przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku pt. „Idea szkoły w szpitalu – historia jedynej takiej szkoły na Podlasiu – Zespół Szkół Nr 15 przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamenhofa w Białymstoku.”

Prelegentką była pani Elżbieta Lewczuk, nauczycielka grupy wychowawczej, która w ciekawy i nawet momentami wzruszający sposób zapoznała naszych nauczycieli i zaproszonych gości z historią szkolnictwa szpitalnego w Polsce, a także z historią naszej szkoły w szpitalu.

webi1    webi3