Pozytywne poduszeczki

„Pozytywne poduszeczki” –kolejna akcja Stowarzyszenia „Pozytywka” z Augustowa małym pacjentom z kliniki onkologii dziecięcej w UDSK, które miały pozytywny pomysł na jesienna szarugę i ……… uszyły mieciusie podusie…
A to z wpisu Stowarzyszenia Pozytywka na Fb o akcji:
„postanowiłyśmy nasze „poduchowe wsparcie” skierować do małych pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.
W efekcie wykrajania, szycia i wypełniania poduszeczek najlepszymi myślami, powstało 50 kolorowych "umilaczy" trudnego pobytu w szpitalu.
Bardzo się cieszymy, że chociaż na chwilę dzieci mogły zapomnieć o walce z chorobą i cieszyć się z „pozytywnych poduszeczek” , w których zamknęłyśmy to co najlepsze – wsparcie i myśl o drugim człowieku .”

Obraz2        Obraz3

Poduszki szczęśliwie dotarły do dzieci z kliniki 28.09.2021 , wywołały wiele radości i od razu stały się miłymi przytulaczami do snu, drzemki i nie tylko… (kilka fotek z poduszkami na oddziale, poduszki już w użyciu)

Obraz4      Obraz5      Obraz6    Obraz7

Urocze wizytówki dołączone do każdej poduszki, wywoływały uśmiech i wzruszenie, zwłaszcza u Mam naszych pacjentów:

Obraz8

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym Kobietom, za akcję pełną serca i pozytywnych myśli.