Dzień Dziecka w Klinice Neurologii

W dniu 31.05-1.06 juz po raz 14 obchodziliśmy Dzień Dziecka na Oddziale Neurologii I Rehabilitacji UDSK. Było mnóstwo atrakcji, uśmiechu i zabawy. Odwiedzili nas goście z Stumilowego lasu. Były balony, lody, naklejki, tatuaże, słodycze, bańki. Odbyła się wesoła loteryjka-każdy los wygrywa.Obejrzeliśmy spektakl online "Cicho sza". Odbyły się też warsztaty plastyczne pt. "Uśmiech dzieci".
Imprezę zorganizowała i koordynowała Pani mgr Joanna Chętnik, wychowawca grupy na Oddziale Neurologii.
Nie udało by się to gdyby nie dobre serca naszych przyjaciół:
Bajkomat Mobilny i Pani Izie, za wypożyczenie strojów.

Party4you, za balony.

BRP Agencji Reklamy, za naklejki.

CJPrint-Nadruki, za tatuaże.

Rekin Sp.j, za wodne lody.

Szpitalowi UDSK im. L.Zamenhofa w Białymstoku za fanty na loteryjke.

Monolynx, za pomoc w kwestiach organizacyjnych.

Teatrowi Dramatycznemu im. A . Węgierki, za udostępnienie spektaklu oline.

Dziekujemy ponad to: Panu Jarkowi, Piotrowi i Arturowi.

Przesyłamy wam uśmiechy.
Macie wspaniałe i dobre serca.

Dzień Dziecka na Oddziale Dziennym

1 czerwca to wyjątkowy dzień w kalendarzu – Dzień Dziecka. Z tej okazji na Oddziale Dziennym gościliśmy wolontariuszki z Fundacji Dr Clown nikt tak jak one nie potrafi poprawić samopoczucia i rozbawić do łez. Oczywiście ten dzień nie mógł się obyć bez upominków, ale przede wszystkim bez radości i uśmiechów na buziach dzieci, które wywołał zabawny clown. W ramach świętowania Dnia Dziecka, Fundacja Dr Clown przekazała prezenty dzieciom z Oddziału Dziennego. Zabawom nie było końca…. Z całego serca dziękujemy za organizację spotkania odpowiadały: Anna Iwaniuk i Emilia Sorko.