EkoEksperymentarium

Certyfikat 1 1

Szanowni Państwo,
zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego projektu edukacji ekologicznej dla dzieci realizowanego pod patronatem Ministra Klimatu i Środowiska. 11 marca otworzyliśmy kolejny pokój gier edukacyjnych pt."Salon", w którym poprzez zabawę uczymy o oszczędzaniu ciepła, energii elektrycznej i zasobów naturalnych. EkoEksperymentarium online opracowane zostało zgodnie z podstawą programową edukacji przyrodniczej stworzone na platformie Genial.ly. Umożliwia realizację lekcji zdalnej i stacjonarnej. Udział w programie potwierdzamy certyfikatem i dyplomem dla klasy. Do programu można zapisać się w prosty sposób wypełniając formularz kontaktowy na stronie (TUTAJ). Nowo otwarty pokój gier "Salon" stanowi uzupełnienie pokojów gier "Kuchnia" i "Łazienka", gdzie dzieci uczyły się o oszczędzaniu wody i segregacji śmieci, a wszystko w sposób przystępny i merytoryczny. Będziemy wdzięczni za przekazanie tej wiadomości oraz plakatu informacyjnego nauczycielom w Państwa placówce. EkoEksperymentarium online powstało dzięki wsparciu Mecenasa projektu - Ministerstwa Klimatu i Środowiska a dofinansowane jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerami projektu są: Bank Ochrony Środowiska, Fiskars, Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A., Kaercher, Interseroh Organizacja Odzyskiwania Odpadów S.A. – firmy, które od lat działają na rzecz środowiska i klimatu wdrażając nowoczesne rozwiązania w zakresie ekologii.
Pozdrawiam,
Emilia Szywała